GN 43/2020 Archiwum

Rozpocznij męską przygodę

Uwaga, propozycja jedynie dla mężczyzn. I to odważnych mężczyzn.

To może być początek naprawdę wspaniałej duchowej przygody z Panem Bogiem. Wspólnota katolicka "Przymierze Wojowników" zaprasza na męski wieczór filmowy. Organizatorzy zapewniają dobre wartościowe kino, mocną dyskusję i wyborne towarzystwo.

Na początek uczestnicy obejrzą film "Odważni" z 2011 roku (zobacz trailer TUTAJ). Później podejmą dyskusję w kontekście powołania przez Boga mężczyzny do przywództwa. Całemu spotkaniu przyświecać będzie fragment Ewangelii: "To nie wy wybraliście Mnie, lecz Ja wybrałem was i Ja wyznaczyłem was, abyście szli, przynosili owoc i aby wasz owoc był trwały; aby mój Ojciec dał wam wszystko, o co Go poprosicie w moje imię" (J 15,16).

- Nasze spotkanie ma być wstępem do regularnej formacji we wspólnocie Przymierze Wojowników, która zaczyna się od portalu odważni.pl. Zachęcamy mężczyzn, by się na nim zarejestrowali, a codziennie będą otrzymywać od nas różne formacyjne treści w postaci tekstów, fragmentów z Pisma Świętego, filmików itd. Droga Odważnych to wspaniała przygoda. Chcemy, by we Wrocławiu zawiązała się wspólnota z regularną, comiesięczną Mszą św. dla mężczyzn - mówi Sławomir Leszczyński, jeden z liderów Przymierza Wojowników, który poprowadzi filmowy wieczór.

Pierwsze spotkanie nie jest zobowiązujące, a opiekę duchową nad tworzącą się wrocławską grupą "Przymierza Wojowników" ma sprawować o. Augustyn Pelanowski. Więcej o chryzmacie tej katolickiej wspólnoty i jej założeniach znajdziecie na stronie www.przymierzewojowników.pl.

Wieczór filmowy rozpocznie się we wtorek 16 stycznia o godzinie 18 w jednej z sal parafii księży salezjanów pw. Chrystusa Króla przy ul. Młodych Techników 17. 

Obowiązują zapisy przez formularz TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama