Nowy numer 43/2020 Archiwum

Wielkopostne śpiewanie

Trwa karnawał, jednak warto się zapoznać z wielkopostną propozycją. Można się bowiem zgłaszać do VII Przeglądu Pieśni Pokutnej i Pasyjnej w Skarbimierzu.

Przesłuchania i gala finałowa odbędą się za niespełna miesiąc, 3 marca, ale tylko do 21 lutego można zgłaszać swój udział w przeglądzie.

Do zaprezentowania swoich umiejętności zaproszone są chóry, zespoły i soliści.Tradycyjnie, mimo konkursowego charakteru, przegląd będzie spotkaniem ludzi muzyki, podczas którego uczestnicy będą mogli swobodnie wymienić się doświadczeniem. Będzie to też swoiste przygotowaniem się do przeżywania Triduum Paschalnego.

Zgłoszenia w formie czytelnie wypełnionej i podpisanej karty będą przyjmowane drogą mailową na adres: gbp-skarbimierz@wp.pl lub drogą pocztową na adres: Gminna Biblioteka Publiczna w Skarbimierzu, Żłobizna, ul. Jaśminowa 1, 49-305 Brzeg.

Karta zgłoszenia oraz regulamin Przeglądu dostępny na stronie internetowej www.gbpskarbimierz.naszabiblioteka.com w odpowiedniej zakładce.

Przesłuchania odbędą się 3 marca od godz. 10 w budynku miejscowego gimnazjum, natomiast ogłoszenie wyników i koncert laureatów zaplanowano w kościele pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Skarbimierzu po Mszy św. o godz. 17.

Przegląd Pieśni Pokutnej i Pasyjnej w Skarbimierzu od lat odbywa się pod patronatem wrocławskiej edycji Gościa Niedzielnego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama