Nowy numer 42/2018 Archiwum

Kurs Nowe Życie

Chcesz spotkać realnie działającego Boga? Szkoła Nowej Ewangelizacji Zacheusz zaprasza.

Kurs odbędzie się w Domu Misyjnym Dobrego Pasterza przy ul. Rodziewiczówny 15 w Nysie od 2 do 4 marca. Pytania i zapisy:794 356 017 lub sne@zacheusz.wroclaw.pl.

„Kurs Nowe Życie to czas spotkania z realnie działającym Bogiem, spojrzenia razem z Nim na Twoje życie i zyskania nowych perspektyw i możliwości – wyjaśniają organizatorzy. – Czy je potem wybierzesz i podejmiesz, zależy tylko od Ciebie. Twój Stwórca czeka na Ciebie nieustannie”.

„Zacheusz” to wspólnota działająca w duchu Nowej Ewangelizacji w Kościele Katolickim, związana z ojcami franciszkanami z Cieszyna. W Polsce działa w kilku miastach – między innymi we Wrocławiu. Jest otwarta na osoby różnego stanu i w różnym wieku, także na małżeństwa z dziećmi.

„Zacheusz był człowiekiem grzesznym, który bardzo pragnął spotkać Jezusa. Jezus odpowiedział na jego pragnienie. A my jesteśmy jak Zacheusz – i także chcemy doświadczać żywego Boga oraz pomagać innym się z Nim spotkać” – wyjaśniają.

Więcej o wspólnocie: zacheusz.org.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy