Nowy numer 43/2020 Archiwum

Wezwani na Gody Baranka

Trwają zapisy na rekolekcje dla małżeństw, które poprowadzi we Wrocławiu o. James Manjackal w dniach 13-15 kwietnia.

Rekolekcje pod hasłem „Błogosławieni, którzy wezwani są na ucztę Godów Baranka!” (Ap 19,9) odbędą się w Auli Zespołu Szkół nr 14 przy ul. Brücknera 10 we Wrocławiu.

Spotkanie przeznaczone jest wyłącznie dla małżeństw sakramentalnych. Informacje i zapisy na www.nabierzcieducha.pl, charyzmatykon@gmail.com (organizatorzy dysponują tylko 250 miejscami).

O oprawę muzyczną zadba zespół N.O.E., modlitwy i rekolekcje poprowadzi o. James Mancjackal.

Kapłan, pochodzący z Indii, jest członkiem Zgromadzenia Misjonarzy Świętego Franciszka Salezego.

Pracował najpierw jako duszpasterz w Visakhapatnam, był wykładowcą w seminarium duchownym w Ettumanoor. W latach 70. zaczął głosić rekolekcje jako wędrowny kaznodzieja, misjonarz.

W 1989 założył w stanie Kerala centrum Odnowy w Duchu Świętym „Charis Bhavan”; jest również założycielem stowarzyszenia apostolskiego „Charis Marien Maids” w diecezji Vijayapuram w Kerala w Indiach.

Ewangelizuje w różnych miejscach na całym świecie, także w Polsce. Wiele świadectw potwierdza, że jego posługa pozwala ludziom doświadczyć mocy Bożego działania i otworzyć się na nowo na łaskę Ducha Świętego.

Na spotkanie z o. Mancjackalem zapraszają wspólnoty charyzmatyczne oraz koordynancja Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej. Już teraz zapraszają również na spotkanie z o. J. B. Bashoborą, które odbędzie się we Wrocławiu 9 i 10 czerwca.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama