Nowy numer 42/2018 Archiwum

Ukrzyżowani #1 - Na wysypisku śmieci

Jak to jest możliwe, że w XXI wieku 35 tysięcy dzieci mieszka na wysypisku śmieci? Prezentujemy pierwszy odcinek rekolekcji wielkopostnych.

Zapraszamy na pierwszy odcinek wielkopostnych rekolekcji internetowych "Ukrzyżowani". To cykl dziesięciu filmików, w których ks. Rafał Cyfka (Pomoc Kościołowi w Potrzebie) opowiada niezwykłe, realne historie prześladowanych chrześcijan.

Problem prześladowań naszych braci w wierze jest globalny. Praktycznie co 5 minut z powodu przynależności do Chrystusa ginie jeden człowiek. Tegoroczny Wielki Post chcemy przeżyć w solidarności z tymi, którzy płacą najwyższą cenę za wyznawanie swojej wiary.

Odcinki będą ukazywać się co 4 dni o godzinie 10 na www.wroclaw.gosc.pl i na Gość Wrocławski.

W pierwszym filmie ks. Rafał opowiada o wysypisku śmieci w Kairze, na którym mieszka kilkadziesiąt tysięcy wygnanych z domów chrześcijan? Dlaczego? Posłuchaj:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy