Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Kieszeń nawraca się ostatnia

Wielkopostne praktyki – post, modlitwa i jałmużna – są nierozerwalne. Z dwoma pierwszymi elementami radzimy sobie całkiem nieźle, ale z ostatnim są czasem problemy.

Caritas pomaga w jałmużnie – mówi Paweł Trawka, rzecznik prasowy wrocławskiego oddziału instytucji. Podkreśla przy tym, że bardzo trudne jest „wpuszczenie” Jezusa do naszego portfela. – Jeśli na to pozwolimy, to wtedy Wielki Post – czas nawrócenia – będzie dobrze wykorzystany. Pozwoli nam to zrozumieć, że pieniądze, które mamy zgromadzone, nie są nasze, ale są nam powierzone do tego, byśmy nimi dysponowali – wyjaśnia.

Dostępne jest 11% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL