Nowy numer 14/2020 Archiwum

Jak się dobrze spowiadać?

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz podczas rekolekcji, które rozpoczynają się 2 marca w kościele pw. św. Antoniego we Wrocławiu.

Wspólnota Domowego Kościoła, Rejon Karłowice zaprasza wszystkie małżeństwa i narzeczonych na rekolekcje wielkopostne pt. "Prawda was wyzwoli" od 2 do 4 marca w kościele pw. św. Antoniego na wrocławskich Karłowicach przy ul. ul. Kasprowicza 26 (franciszkanie brązowi).

Rekolekcje wygłosi o. Hieronim Stypa OFM, doktor teologii moralnej.

- Tematem rekolekcji będzie spowiedź. Usłyszymy między innymi: jak się dobrze spowiadać, czym różni się spowiedź kobiety i mężczyzny, oraz o małżeńskich problemach w konfesjonale. W piątek i sobotę zapewniamy opiekę dla dzieci - zapowiada o. Tomasz Skibiński OFM, franciszkanin z parafii pw. św. Antoniego.

Plan spotkań:

2 marca (piątek) 18.30 - Msza św. z nauką pt.:"Dlaczego spowiedź?", po Mszy konferencja pt.: "Jak się dobrze spowiadać?", po konferencji adoracja.

3 marca (sobota) 9.00 - Msza św., po Mszy konferencja pt.: "Spowiedź kobiety i mężczyzny", po konferencji czas na pytania, agapa (Dom Katechetyczny).

4 marca (niedziela) 10.30.- Msza Św. z nauką pt.: "Małżeńskie problemy w konfesjonale".

Patronat medialny nad rekolekcjami objął "Gość Niedzielny".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama