Nowy numer 33/2018 Archiwum

Kolej na muzykę

W najbliższy piątek (16 marca) rozpoczyna się nowy muzyczny cykl na... Dworcu Głównym PKP. Koncert odbędzie się w pięknej sali sesyjnej.

Cykl comiesięcznych koncertów kameralnych odbywać się będzie pod nazwą "Kolej na muzykę". Jest to inicjatywa Duszpasterstwa Kolejarzy Archidiecezji Wrocławskiej, a odbywać się będzie dzięki życzliwości m.in. spółki PKP S.A. Koncerty odbywać się będą w każdy trzeci piątek miesiąca o 19.00. - Najgoręcej zapraszam do udziału - zachęca ks. Jan Kleszcz, kapelan kolejarzy archidiecezji wrocławskiej.

16 marca wystąpi chór "Medici Cantantes" Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu pod dyrekcją Magdaleny Wojtas.

Natomiast 20 kwietnia zaprezentuje się Orkiestra Smyczkowa Wydziału Edukacji Muzycznej, Chóralistyki i Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej im Karola Lipińskiego we Wrocławiu.

Kierownikiem artystycznym cyklu jest Agnieszka Franków-Żelazny.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma