Nowy numer 24/2018 Archiwum

Zaśpiewaj podczas Niedzieli Młodych

Trwa nabór do chóru, który zaśpiewa podczas liturgii Niedzieli Palmowej w katedrze wrocławskiej podczas Światowego Dnia Młodzieży 2018.

Dobre przygotowanie wymaga poświęcenia czasu. Prowadzący - ks. Bartłomiej Kot i Sara Nesterowicz - zapraszają do udziału w dwudniowych warsztatach. Podczas ich trwania będą ćwiczone pieśni, które będą stanowiły oprawę muzyczną liturgii Niedzieli Palmowej w katedrze wrocławskiej. Uroczysta Eucharystia z okazji Niedzieli Młodych rozpocznie się o 15.00, a przewodniczył jej będzie abp Józef Kupny, metropolita wrocławski.

Warsztaty muzyczne odbędą się 24 i 25 marca. W sobotę będą trwały o 10.00 do 18.00, natomiast w niedzielę rozpoczną się o 12.00 i zakończą się udziałem w liturgii o 15.00.

Muzyczne ćwiczenia będą miały miejsce w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej na ul. Katedralna 4 we Wrocławiu w sali nr 3. Zapisy chętnych do udziału w wydarzeniu trwają do 22 marca. Aby się zgłosić trzeba wypełnić dane w formularzu. Koszt  warsztatów to 5 zł (z obiadem 10 zł).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma