Nowy numer 39/2022 Archiwum

Wychowanie jest sprawą serca

Już jutro pod tym hasłem odbędą się drzwi otwarte w szkole podstawowej Zespołu Szkół Salezjańskich "Don Bosco" we Wrocławiu.

REKRUTACJA 2018 - SPOT
TVSLOWROC

REKRUTACJA 2018 - SPOT
TVSLOWROC

Szkoła zaczęła funkcjonować ledwie kilka miesięcy temu, a już wyrobiła sobie dobrą markę wśród wrocławskich podstawówek. Jutro, 21 marca, rodzice i dzieci - potencjalni kandydaci - będą mogli odwiedzić placówkę na ul. Świętokrzyskiej i osobiście przekonać się, że może być ona najlepszym wyborem, zwłaszcza, że dzieci uczą się w niej bezpłatnie.

Dyrekcja i personel szkoły przygotowali bardzo bogaty program dnia otwartego. Rozpocznie się on o 17.30 w sali gimnastycznej. Gości przywita dyrektor ks. Jerzy Babiak SDB. - Naszą szkołę warto wybrać z wielu powodów, ale najważniejsze jest chyba to, że jest tu wiele Boga, radości, możliwości rozwoju talentów. Podczas drzwi otwartych będzie się można o tym osobiście przekonać - zachęca. Zaprezentują się również dwie grupy - instrumentów smyczkowych i językowa.

Natomiast o 18.00 rozpoczną się prezentacje edukacyjne. Oto ich plan:

  • "Quizy językowe" - sala nr 23 i biblioteka,
  • "Ciekawostki przyrodnicze" - sala nr 25,
  • "Zaśpiewaj i zagraj z nami" - sala nr 19,
  • "Sport to zdrowie" - sala gimnastyczna,
  • "Gliniane rzeźbienie" - pracownia poziom -1,
  • "Matematyka i gry planszowe" - sale nr 17 i 18,
  • "Szybkie roboty - wyścigi" - korytarz na 2 piętrze,
  • "A to Polska właśnie - język i historia" - sala nr 16

Główny punkt informacyjny zlokalizowany będzie w holu głównym szkoły przy wejściu. Na korytarzach 2 i 3 piętra oraz w bibliotece będą stoiska informacyjne: edukacja wczesnoszkolna, astronomiczne, biblioteczne, wolontariatu misyjnego, świetlicy szkolnej i pedagogiczno-logopedyczny. Drzwi otwarte w liceum odbędą się w piątek 24 marca o godz. 10 w budynku przy ul. Bolesława Prusa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy