Nowy numer 44/2020 Archiwum

Miłość a nałóg

Zbliża się kolejna edycja "Laboratorium Miłości" - inicjatywy organizowanej przez studentów i dla studentów (choć nie tylko). Organizatorzy zapewniają, że nie są to tylko konferencje dla par, ale również dla osób nie będących w związku.

Tegoroczne spotkanie odbędzie się w dniach 10 i 11 kwietnia pod hasłem "Kiedy miłość przechodzi w nałóg”. Podczas "Laboratorium Miłości" zainteresowani będą mieli okazję wysłuchać konferencji prowadzonych przez prelegentów z różnych kręgów, chcących podzielić się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Gośćmi wydarzenia będzie małżeństwo Moniki i Marcina Gomułków, autorów bloga i kanału "Początek Wieczności". We wtorek, 10 kwietnia o 19.30, zmierzą się z tematem: "Częste kłótnie, koniec związku?". Natomiast w środę, 11 kwietnia, również o 19.30, swoją prelekcję pt. "Jesteś moją kokainą… czyli o uzależnieniu od człowieka" wygłosi psycholog, dr Maria Popkiewicz- Ciesielska.

Spotkania odbędą się w budynku B5 Politechniki Wrocławskiej, w sali 25. Wstęp wolny.

Wydarzenie to jest organizowane od 2007 roku, a od 2011 odbywa się ono cyklicznie. Z roku, na rok projekt zyskuje coraz większą popularność i przyciąga coraz większą liczbę osób pragnących posłuchać o tak istotnych dla współczesnego człowieka tematach.

Organizatorem "Laboratorium Miłości" jest Uczelniana Organizacja Studencka "Donum", działająca przy Politechnice Wrocławskiej, wraz z Duszpasterstwem Akademickim "Redemptor" oraz Stowarzyszeniem Centrum Młodzieży Akademickiej "Razem".

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.labmilosci.wroclaw.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama