Nowy numer 42/2019 Archiwum

Weekend z Jezusem

"Spragnieni miłości" - to temat spotkania, jakie odbędzie się 20-22 kwietnia u sióstr elżbietanek we Wrocławiu. Zaproszone są dziewczyny od 15 roku życia wzwyż.

Będą mogły posłuchać i porozmawiać o uczuciach i miłości prawdziwej – zastanowić się, jak ją rozpoznać i gdzie jej szukać, czym jest ta „prawdziwa”, a co jest jej imitacją. Jakie ma znaczenie w życiu kobiety – tej młodszej i starszej? Jak kocha kobieta? Co jest największą tęsknotą kobiecego serca? W programie oprócz rozważań i „burzy mózgów” między innymi spotkanie „w cztery oczy” z uzdrawiającą miłością Jezusa (adoracja, Eucharystia); modlitwa uzdrowienia.

Spotkanie odbędzie się przy ul. św. Józefa 1/3 we Wrocławiu. Rozpocznie się 20 kwietnia o 19.00, zakończy 22 kwietnia ok. 10.00.

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 kwietnia. Kontakt: s. Maria – 692 197 530; mariamcsse@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL