Reklama

    Nowy numer 13/2023 Archiwum

Zaśpiewaj obok niemaGotu i Mietka Szcześniaka

Zbliża się XX Salwatoriański Festiwal "Nadaj brzmienie". Do 14 maja trwają zapisy. A jest o co walczyć. Przygotowano cenne nagrody.

Ponownie wielkie święto muzyki z bogatą treścią zagości w Trzebnicy. Podczas jubileuszowej edycji Salwatoriańskiego Festiwalu „Nadaj brzmienie” w dniach 31 maja - 2 czerwca uczestnicy oprócz warsztatów będą mieli możliwość zaprezentowania swoich muzycznych talentów w dwóch kategoriach: soliści i zespoły.

Dla wszystkich przewidziano nagrody, w tym dla najzdolniejszych weekendowe pobyty w hotelach, gratyfikacje pieniężne (Grand Prix 1000 euro), czy weekendowa sesja nagraniowa w profesjonalnym studio muzycznym.

W tym roku z okazji jubileuszu gościem specjalnym będzie zespół niemaGotu oraz Mietek Szcześniak.

- Nasz festiwal wyróżnia klimat - mówi ks. Łukasz Anioł SDS, organizator festiwalu - Podkreślają to regularnie sami uczestnicy poprzednich edycji. Pragniemy dla naszych gości stworzyć przestrzeń nie tylko do konkursu, ale przede wszystkim atmosferę rodzinną, sprzyjającą nawiązaniu nowych relacji, umożliwiającą spotkanie się w grupie i dobre spędzenie czasu. Jednocześnie naszym założeniem jest, aby festiwal stał się przestrzenią modlitwy i wymiany doświadczenia - tłumaczy salwatorianin.

Warunkiem dopuszczenia do uczestnictwa w konkursie festiwalowym jest przesłanie w terminie do 14 maja 2018 r. karty zgłoszenia i nośnika cyfrowego z nagraniem dwóch utworów (wraz z tekstami, podaniem autorów muzyki oraz tekstu i w miarę możliwości z zapisem nutowym).

Karta zgłoszenia znajduje się na stronie internetowej festiwalu TUTAJ. Należy ją wysłać drogę e-mailową bądź tradycyjnie w formie listownej na adres: Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej, ul. Jana Pawła II 3, 55-100 Trzebnica, z dopiskiem: XX Salwatoriański Festiwal.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy