Nowy numer 13/2020 Archiwum

Zjazd absolwentów PWT

Spotkanie odbędzie się z okazji 50. rocznicy uzyskania przydomka "papieski" przez wrocławski wydział teologiczny, kontynuujący tradycje Uniwersytetu Wrocławskiego.

Wydarzenie będzie częścią większych, weekendowych obchodów. Aktualnie przygotowywana jest na PWT międzynarodowa konferencja naukowa "Teologia w świecie nauki". Odbędzie się ona od 22 do 24 czerwca.

- W jej ramach 23 czerwca organizujemy zjazd absolwentów Papieskiego Wydziału Teologicznego. Ostateczny plan się jeszcze krystalizuje, ale na pewno będzie to wspaniała okazja do wspólnego spotkania w auli i obejrzenia występu artystycznego naszych obecnych studentów - mówi Arkadiusz Cichosz, rzecznik prasowy uczelni, również absolwent PWT. Początek zjazdu o 11.00.

Rzecznik zaznacza, że będzie też możliwość zwiedzenia budynku i sal wykładowych, a także wzięcia udziału w okolicznościowym koncercie w kościele pw. Krzyża Świętego oraz w nieformalnym spotkania przy grillu.

Organizatorzy zachęcają do zgłaszania swojego udziału w zjeździe. Formularz jest już dostępny. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama