Nowy numer 38/2018 Archiwum

Ks. Stanisław "Orzech" Orzechowski w szpitalu

Prośba o modlitwę, a nawet o post w intencji duszpasterza DA "Wawrzyny" i głównego przewodnika Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej.

Ks. Orzechowski źle się poczuł w piątek 13 kwietnia. Trafił do Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką przy ul. Weigla.

- Kapłan jest hospitalizowany. Jego stan jest już stabilny. Ma wykonywane rutynowe badania. Jest podłączony pod kroplówkę - mówi Wiesław "Kuzyn" Wowk, koordynator Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej.

Podkreśla, że najlepszą pomocą obecnie dla duszpasterza i kaznodziei jest modlitwa, za którą "Orzech" już teraz bardzo serdecznie dziękuje.

- To nieocenione wsparcie. Wszystko jest przecież w rękach Boga. Ja ze wszystkich sił postaram się wrócić do codziennego funkcjonowania. A za modlitwę ogromnie dziękuję - mówi ks. Stanisław.

W poniedziałek, gdy pojawią się pierwsze wyniki badań, rozstrzygnie się dalsze leczenie kapłana w szpitalu.

Duszpasterstwo Akademickie "Wawrzyny" zainicjowało post w intencji zdrowia swojego duszpasterza. Do akcji może przyłączyć się każdy. Duszpasterstwo proponuje termin - środę 18 kwietnia.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma