Nowy numer 08/2020 Archiwum

(Pół)finał Modlitewnego Wsparcia Maturzystów

Długi majowy weekend to tradycyjnie ostania chwila przed rozpoczęciem maturalnego maratonu. To również czas gdy abiturienci szkół ponadgimnazjalnych potrzebują jeszcze więcej naszej modlitwy.

W związku z tym przygotowana przez Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu akcja "Modlitewne Wsparcie Maturzystów" wkracza w decydującą fazę. 3 maja o godz. 18 w kościele uniwersyteckim pw. Najświętszego Imienia Jezus odbędzie się Msza św. w intencji podchodzących do egzaminów i egzaminatorów.

Po Eucharystii, w ogrodzie przy CODA "Maciejówka" odbędzie się spotkanie maturzystów i tych, którzy podjęli za nich modlitwę.

Oczywiście MWM nie kończy się 3 maja, a w zasadzie dopiero się na dobre rozpoczyna, bo potrwa aż do ostatniego dnia maturalnych zmagań.

Na czym polega akcja MWM? Czytaj TUTAJ.

Czytaj i oglądaj nasze relacje z pielgrzymki maturzystów na Jasną Górę:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama