Nowy numer 3/2021 Archiwum

Wszystko gra i śpiewa

Wspólnota Jednego Ducha działająca przy DA "Redemptor" we Wrocławiu zaprasza do udziału w czwartej edycji "Dźwiękczynienia", czyli warsztatów muzycznego uwielbienia. Muzyczne spotkanie już w najbliższy weekend.

Warsztaty odbędą się 12 i 13 maja 2018 r. w Duszpasterstwie Akademickim "Redemptor" przy ul. Wittiga we Wrocławiu.

Czym jest Dźwiękczynienie? To dwudniowe ogólnopolskie spotkanie osób muzykujących w każdym wieku, które chcą się modlić muzyką w rytmach bossa-novy, jazzu, ale też rock'n'rolla. W sobotę przez cały dzień odbywają się warsztaty wokalne pod kierunkiem zawodowych muzyków oraz , a w niedzielę uczestnicy spotykają się na Mszy św. (o 16.00), po której rozpoczyna się otwarty dla wszystkich chętnych energetyczny koncert-modlitwa uwielbienia, podczas którego śpiewającym amatorom towarzyszą zawodowi muzycy. W czasie weekendu będzie też czas na formację duchową (konferencję dla uczestników w tym roku wygłosi o. Mariusz Simonicz.

W poprzednich edycjach wzięło udział po ok. 50 osób, którzy chcieli podzielić się z nami swoimi talentami. W ubiegłych latach spotkanie uświetniała też Diakonia Uwielbienia Boga Tańcem "Effatha" z DA "Wawrzyny". 

W tym roku prócz warsztatów i koncertu wszyscy, którzy przyjdą do kościoła akademickiego, będą mogli skorzystać z modlitwy wstawienniczej prowadzonej przez Wspólnotę Modlitewno-Ewangelizacyjną "Obfite Odkupienie". Przed kościołem trwać będzie natomiast kiermasz, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na potrzeby DA Redemptor.

Więcej szczegółów o wydarzeniu i informacje o zgłoszeniach można znaleźć na Facebooku i na stronie: www.projektselah.pl. Uwaga termin zapisów mija już dziś! Można też pisać na adres: wjd@da.redemptor.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama