Nowy numer 3/2021 Archiwum

Wygraj bilety na pokaz specjalny "Bóg nie umarł 3"

Ogłaszamy konkurs! Do wygrania podwójne wejściówki na seans.

Organizujemy kolejny pokaz specjalny w cyklu "Do kina z Gościem". Tym razem przedstawimy przedpremierowo "Bóg nie umarł 3: światło w ciemności".  Seans rozpocznie się w środę 9 maja o godzinie 19 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Tradycyjnie już film zostanie poprzedzony krótką, kilkunastominutową prelekcją-świadectwem. Tym razem wystąpi ks. por. Maksymilian Jezierski - kapelan Akademii Wojsk Lądowych, oficer, kapłan Ordynariatu Polowego, który opowie, dlaczego mimo wielu trudnych okoliczności Bóg nie umarł w jego życiu.

Z tej okazji razem z Multikinem Pasaż Grunwaldzki ogłaszamy konkurs dla naszych czytelników! Do rozdania mamy 3 podwójne wejściówki na pokaz specjalny.

Aby je otrzymać, należy:

  • Udostępnić link z informacją o pokazie na swoim profilu na Facebooku. Link TUTAJ.
  • Oznaczyć w komentarzu pod udostępnionym postem jedną osobę (członka rodziny lub znajomego), z którą chcielibyście wybrać się na seans "Do kina z Gościem"
  • Napisać maila na naszą skrzynkę redakcyjną wroclaw@gosc.pl ze swoim imieniem i nazwiskiem 

Wygrywają osoby, które spełnią wszystkie trzy powyższe warunki, a ich zgłoszenia mailowe wpłyną do nas w kolejności piąte, dziesiąte i piętnaste.

Konkurs potrwa do środy (9 maja) do godziny 10 rano. Zwycięzców od razu powiadomimy zwrotnym mailem. Wówczas wejściówka do kina zostanie wydana po podaniu swoich danych przy kasie przed seansem.

Tym, którym nie uda się wygrać, przypominamy, że obowiązuje tańszy bilet wstępu dla każdego, kto przy kasie kina poda hasło "Gość Niedzielny" - 11 złotych.

Powodzenia i do zobaczenia w kinie!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama