Nowy numer 3/2021 Archiwum

Charytatywnie dla Dominiki

Między innymi zespół "40 synów, 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach" wystąpi w ogrodach przy "Maciejówce" dla walczącej ze śmiertelnymi powikłaniami po przeszczepie szpiku dziewczyny.

Koncert odbędzie się w dniu odpustu w kościele rektoralnym na pl. Nankiera z okazji wspomnienia św. Macieja. Specjalny koncert organizuje Zespół Szkół Urszulańskich wraz z przyjaciółmi z "Maciejówki" 13 maja o 20.00.

W pięknym barokowym ogródku obok siedziby duszpasterstwa akademickiego będzie czekać na uczestników wydarzenia moc atrakcji - ciasta, kawiarka, sałatki, a także grill. Będą również stoiska multimedialne. Na scenie energetyczną dawkę muzyki zapewnią, oprócz "40i30na70" również zespoły szkolne od urszulanek - "Stan umysłu" i "Kolektyw2002". Jak zapewniają organizatorzy w zaproszeniu, będzie to prawdziwy dynamit.

Kim jest Dominika na rzecz której będą zbierane środki? Na stronie Zespołu Szkół Urszulańskich możemy przeczytać:

To dzielna nastolatka, wygrywająca kolejne bitwy z ciężką i wredną chorobą nowotworową. Jest nam szczególnie bliska, bo jest siostrą naszej koleżanki z gimnazjum, Weroniki. Postanowiliśmy jej pomóc jak tylko możemy. Nie chcemy prosić o wasze wsparcie finansowe dla Dominiki, ale o udostępnianie tego wydarzenia wśród swoich znajomych. TO BĘDZIE NAPRAWDĘ WIELE! Zróbmy "szum" wokół tego. Wy sami wiecie jak się to robi najlepiej ;) Niech dowiedzą się o tym wszyscy wasi koledzy i koleżanki. Zawsze znajdzie się ktoś z kilkoma PLN, żeby wspomóc naszą akcję.

Więcej o akcji można się dowiedzieć ze strony www.urszulanki.edu.pl/ oraz z Facebooka szkoły. Na Facebooku jest również stworzone wydarzenie w związku z pomocą dla Dominiki. Wystarczy kliknąć TUTAJ i udostępnić.

Gość Wrocławski patronuje koncertowi charytatywnemu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama