Nowy numer 42/2021 Archiwum

ODNFEST rozpoczyna miesiąc rodziny we Wrocławiu

Odnowienie Festival, który potrwa od 24 do 27 maja, otwiera we Wrocławiu czas rodzinnego świętowania. Wśród propozycji m.in. występ zespołu pop-gospelowego Małe TGD.

Podczas festiwalu – którego centrum stanie się Wyspa Słodowa – odbędzie się wiele koncertów, warsztatów i wykładów, a na dzieci będą czekać rozmaite atrakcje w Strefie Dzieci ODNFEST: dmuchane zjeżdżalnie, zamki do skakania, miękkie place zabaw, fabryka sztuki, gry. Wstęp na wszystkie imprezy w ramach Odnowienie Festival jest darmowy.

W sobotę 26 maja o 16.00 na Wyspie Słodowej po raz pierwszy we Wrocławiu wystąpi dziecięcy zespół pop-gospelowy Małe TGD. O 19.00 rozpocznie się spotkanie z gościem specjalnym festiwalu – Joshem McDowellem, chrześcijańskim mówcą, autorem wielu książek, a następnie odbędzie się koncert wrocławskiego chóru Gospel Life pod kierownictwem Anny Marii Mbayo.

W niedzielę 27 maja o 19.00 na Wyspie Słodowej rozpocznie się nabożeństwo jedności, w którym wezmą udział przedstawiciele różnych Kościołów, wspólnot i organizacji chrześcijańskich z Wrocławia i okolic. Koncert uwielbienia poprowadzi zespół Piotra Płechy – byłego basisty Budki Suflera i TGD.

Wśród imprez towarzyszących festiwalu organizowane jest m.in. Forum Rozwoju Lidera „Życie z pasją dla dobra innych”. Jedna z propozycji to spotkanie modlitewne, na które zaprasza Wspólnota Dom Boży do parafii św. Augustyna przy ul. Sudeckiej we Wrocławiu w czwartek 24 maja o 19.00.
Ponadto w czwartek 24 maja o 18.00 w Ratuszu o pomaganiu innym będą opowiadać m.in. Sylwia Zarzycka (prezes fundacji Między Niebem a Ziemią), Jacek Sutryk (dyrektor Departamentu Spraw Społecznych Miasta Wrocławia) i Bartłomiej Skrzyński (wrocławski rzecznik ds. osób niepełnosprawnych).

Pełen program festiwalu: www.odnfest.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama