Nowy numer 22/2023 Archiwum

Zbliża się Festiwal Młodych "Nie bój się Ducha"

To świetny pomysł dla młodzieży na rozpoczęcie wakacji. Zapisy wciąż trwają!

Rekolekcje - Nie bój sie Ducha - festiwal rapowy - Sulistrowiczki 2018
ks. Jakub Bartczak

Ile trzeba, żeby przeżyć niezwykłą przygodę od razu po zakończeniu roku szkolnego? Niewiele, jeśli pojawisz się na diecezjalnych dniach młodych w Sulistrowiczkach od 25 do 28 czerwca.

Młodzież, las i Duch Święty, modlitwa, ciekawi goście, intrygujące konferencje, rozmowy na każdy temat, wartościowe filmy, dużo muzyki i na koniec - wejście na szczyt Ślęży. Takich rekolekcji dla młodych jeszcze w archidiecezji wrocławskiej nie było.

W programie m.in. konferencja biblisty ks. Mariusza Rosika, egzorcysty ks. Wojciecha Draba oraz ks. Rafała Cyfki - pracującego z prześladowanymi chrześcijanami na całym świecie. Swoje świadectwo da także aktorka Patrycja Hurlak. Oprócz tego zaplanowano koncerty. Zagrają Tau, Michał Król, Under, Edzio oraz raperzy w sutannach - ks. Jakub Bartczak i ks. Adam Bilski. Z młodymi będzie się modlić o. bp Jacek Kiciński CMF.

- To propozycja dla tych, którzy nie chcą przespać wakacji czy przesiedzieć ich przed telewizorem. Z nami nikt nie będzie się nudził, a wręcz przeciwnie - zobaczy, że chrześcijaństwo to radosny styl życia opierający się na Bożej miłości - zaprasza ks. Bartczak, który wraz ze swoją wspólnotą "Ślęża - góra Tabor młodych" oraz Diecezjalnym Duszpasterstwem Młodzieży organizuje całe przedsięwzięcie.

Aby wziąć udział w spotkaniu młodych, wystarczy wziąć ze sobą: dużo pozytywnej energii, ciepły śpiwór, poduszkę, kocyk, kubek i łyżkę oraz chęć współpracy. Chętni mogą wziąć swój namiot.

Zapisy TUTAJ.

Dokładny plan spotkania na następnej stronie.

Co dokładnie przygotowano dla młodzieży? Zobacz zajawki:

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast