Nowy numer 3/2021 Archiwum

Przez 30 lat zmieniło się wiele...

W audycji "Dziś w Kościele" w Radiu rodzina gościli dziś ks. Łukasz Romańczuk, przewodnik grupy nr 14 i Zenon Jachimowicz wieloletni pielgrzym.

Goście opowiadali o specyfice grupy 14, przygotowaniach do pielgrzymki na Jasną Górę oraz wspominali jak pielgrzymka wyglądała 30 lat temu.

- Przez 30 lat zmieniło się wiele, nawet w kwestii posiłków - mówi Zenon Jachimowicz

Do pielgrzymki pozostało już tylko kilka dni, jak dodaje ksiądz Łukasz Romańczuk, te rekolekcje są dla każdego.

Pielgrzymka wyruszy na Jasną Górę z katedry wrocławskiej 2 sierpnia. Szczegółowe informacje można znaleźć na www.pielgrzymka.pl i www.wroclaw.gosc.pl/PPW2018.

Całej rozmowy, która odbyła się w ramach audycji "Dziś w Kościele" można wysłuchać na stronie www.radiorodzina.pl lub klikają TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama