Nowy numer 42/2019 Archiwum

Sługa Niepokalanej

14 sierpnia obchodzimy wspomnienie św. Maksymiliana M. Kolbego. Święty patronuje w naszej archidiecezji parafiom we Wrocławiu-Gądowie, Jelczu-Laskowicach i Krośnicach. Ta ostatnia świętuje 19 sierpnia 30-lecie istnienia.

Niedzielne Msze św. w krośnickiej wspólnocie odbędą się w ten dzień o 8.00, 9.30 i 12.00. Południowej sumie odpustowej będzie przewodniczył bp Antoni Długosz. Wkrótce potem rozpocznie się festyn - z koncertem, okazją do zabawy i tańca, atrakcjami kulinarnymi i loterią fantową z cennymi nagrodami. Wieczorem zaplanowano dodatkowe losowanie nagród specjalnych - m.in. skórzanych butów pochodzących z zakładu, który wyrabiał obuwie dla Jana Pawła II.

We Wrocławiu-Gądowie 14 sierpnia uroczystej Mszy św. o 18.00 będzie przewodniczył i homilię wygłosi abp senior Marian Gołębiewski.

Sługa Niepokalanej   Św. Maksymilian unoszony do nieba - witraż Marii Teresy Reklewskiej w kościele NMP na Piasku Agata Combik /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL