Nowy numer 3/2021 Archiwum

Wygraj bilety na wROCK for Freedom

Zagrają: Apocalyptica, Luxtorpeda oraz Illusion. Mamy dla czytelników "Gościa" dwie podwójne wejściówki do wygrania w specjalnym konkursie.

Zapraszamy na tegoroczną edycję wROCK for Freedom 2018. Tradycyjnie już ostatni weekend wakacji we Wrocławiu zarezerwowany jest na koncerty z cyklu „wROCK for Freedom – Legendy Rocka”, które odbywają się przy Centrum Historii Zajezdnia, czyli dawnej zajezdni autobusowej. To bliskie sercu Wrocławian miejsce, gdzie w sierpniu 1980 roku rodziła się dolnośląska Solidarność.

Dwudniowy festiwal rozpocznie się 31 sierpnia (piątek) o 16.30. Zagrają tego dnia Apocalyptica, Luxtorpeda oraz Illusion. 

Apocalyptica powraca do Wrocławia. Od początku ten uzbrojony w wiolonczele zespół wciąż na nowo i zupełnie bezprecedensowo przekracza granice pomiędzy rockiem, metalem i muzyką klasyczną.

Illusion to niewątpliwie jeden z najważniejszych zespołów rockowych w naszym kraju. Pierwszy koncert grupy odbył się w lutym 1992 w Gdańsku.  A właśnie w tym roku mija okrągłe ćwierć wieku od chwili założenia Illusion. Z tej okazji muzycy ruszają w trasę, która obejmuje 9 miast.

Luxtorpeda powstała w 2010 roku z inicjatywy Roberta Friedricha gitarzysty i wokalisty znanego z takich formacji jak Acid Drinkers, Turbo, Flapjack, Arka Noego, 2Tm2,3 i KNŻ.

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać dwa bilety na koncert 31 sierpnia należy:

  • Polubić profil "Gościa Wrocławskiego" na Facebooku (jeśli ten punkt już został zaliczony, prosimy przejść do kolejnych) 
  • Udostępnić ten artykuł na swoim profilu na Facebooku
  • Napisać na adres redakcji (wroclaw@gosc.pl) maila ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz uzasadnieniem, dlaczego bilety mają trafić właśnie do ciebie!

Wygrają dwie osoby, które spełnią warunki konkursowe i których wiadomości przyjdą jako 10. i 15. na naszą redakcyjną skrzynkę mailową. Konkurs trwa do niedzieli do godziny 10.

Powodzenia!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama