Nowy numer 44/2020 Archiwum

Brzęczek przed meczem z Irlandią: na pewno zagra Szczęsny

Selekcjoner polskiej piłkarskiej reprezentacji Jerzy Brzęczek przed wtorkowym meczem z Irlandią przyznał, że w porównaniu do spotkania z Włochami będą zmiany w składzie, ale nie zdradził ile i jakie. "Na sto procent zagra Wojciech Szczęsny" – zdradził jedynie.

Największe zainteresowanie na konferencji przed meczem z Irlandią, który zostanie rozegrany we wtorek we Wrocławiu, wzbudzał skład, jaki desygnuje do gry trener Jerzy Brzęczek. Selekcjoner niewiele jednak chciał zdradzić.

– O 20.45 będzie skład wyjściowy i wtedy się państwo przekonają, kto będzie w składzie. Czekamy na trening przed spotkaniem, ponieważ mamy kilku zawodników z dolegliwościami i kilka wątpliwości. Jedno nazwisko, które mogę zdradzić i które jest pewne na sto procent, to Wojciech Szczęsny, który rozpocznie to spotkanie od pierwszej minuty – powiedział selekcjoner.

Jeżeli jutro na murawie pojawi się Robert Lewandowski, zaliczy setny występ w koszulce z orłem na piersi. Grzegorz Krychowiak przyznał, że na razie drużyna nie myślała o tym, aby to jakoś specjalnie uczcić. – Nic nie szykowaliśmy na ten mecz, ale na pewno przyjdzie na to czas – dodał pomocnik Lokomotiwu Moskwa.

– Znając Wojtka i Grześka, to na pewno coś się wydarzy. Na nich można zawsze liczyć – szybko dopowiedział J. Brzęczek.

Początek meczu Polska–Irlandia we wtorek o godz. 20.45.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama