Nowy numer 48/2020 Archiwum

Wspólna droga

Szkoła Nowej Ewangelizacji "Zacheusz" zaprasza małżonków na weekendowy kurs do Barda Śląskiego. Jego celem jest m.in. wzmocnienie więzi małżeńskich i odkrycie uzdrawiającej mocy przebaczenia.

To nie pierwsza tego typu inicjatywa wspólnoty. Propozycja skierowana jest do małżeństw sakramentalnych i ma charakter wyjazdowej randka weekendowa, podczas której uczestnicy mają okazję wzmocnić swoją więź małżeńską, doświadczyć uzdrawiającej mocy przebaczenia oraz zweryfikować i w znaczący sposób polepszyć wzajemne relacje niezależnie od stażu małżeńskiego.

Jak przekonuje Andrzej Bułatewicz, formuła zakłada nie tylko słuchanie. Przekonuje, że jest mnóstwo zaskakujących wydarzeń, które pomagają się otworzyć wewnętrznie, a później względem małżonka. Nie brakuje codziennej Mszy św. i adoracji Najświętszego Sakramentu i, co równie ważne, czasu, by spędzić go tylko we dwoje.

Ważna informacja jest też taka, że nie są to rekolekcje dla małżeństw w kryzysie, choć i takie się zdarzają.

Najbliższa edycja odbędzie się w weekend 28-30 września w Bardzie Śląskim. Informacje i zapisy na stronie internetowej: www.zacheusz.wroclaw.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama