GN 41/2019 Archiwum

Św. Maksymilian Kolbe - świadek Miłości, która nie ma końca

Już jutro fundacja "Studium Culturae Eclesiae" zaprasza na pierwsze powakacyjne spotkanie z cyklu "Człowiek - Wspólnota - Odpowiedzialność".

Spotkanie odbędzie się w piątek 21 września o 19.00 w sali nr 3 Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej "Pod 4" na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Wydarzenie tym razem poświęcone będzie postaci św. Maksymiliana Marii Kolbego. Uczestnicy usłyszą wiele wiadomości odnośnie tej wyjątkowej postaci, a także relacje z odwiedzin tragicznego miejsca II wojny światowej jaką był obóz koncentracyjny w Oświęcimiu.

Jak zawsze wydarzenie połączone będzie z oprawą muzyczną, którą w tym wypadku będzie koncert utalentowanej wrocławskiej skrzypaczki Mileny Pioruńskiej, zdobywczyni wielu nagród na konkursach krajowych i zagranicznych.

Inicjatywa związana jest z kończącym się rokiem obchodów poświęconych św. Maksymilianowi Kolbe. Wstęp wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL