Nowy numer 41/2019 Archiwum

Podziel się talentem i daj głos

Ważna wiadomość do wszystkich uzdolnionych muzycznie, śpiewających młodych ludzi z Wrocławia. Trwa casting do udziału w projekcie "Rzeczpospolita Śpiewająca". Może to właśnie Ty zaśpiewasz solówkę na koncercie?

Projekt "Rzeczpospolita Śpiewająca" zainicjowany przez Fundację Młoda Rzeczpospolita od swojej pierwszej edycji odbywa się pod patronatem "Gościa Niedzielnego". W poprzednich latach oprócz koncertów z pieśniami patriotycznymi w pięknych aranżacjach, były również warsztaty dla dzieci w szkołach. Efektem było powstanie płyty CD. W roku 100-lecia niepodległości będzie miał nowy element.

Bernadeta Kot, koordynatorka projektu, podkreśla, że celem na tegoroczną edycję jest wyłowienie ukrytych talentów. - Chcemy dać możliwość rozwoju i przeżycia muzycznej przygody młodym, zdolnym śpiewającym ludziom i dać im szansę zaprezentowania się na scenie. Nie wszyscy mają takie możliwości i okazje - mówi.

Wyjaśnia, że udział w projekcie może być pewnego rodzaju otwarciem furtki i szansą, by współpracować z profesjonalnymi muzykami. Mimo, że propozycja jest dla wszystkich chętnych, to jednak, jak zaznacza B. Kot, w projekcie mile widziane (a raczej słyszane) będą głosy męskie.

Kierownikiem artystycznym projektu jest ks. Bartłomiej Kot.

Co należy zrobić, by wystartować w castingu? "Nagraj jak śpiewasz i prześlij nam w wiadomości na Facebooku" - piszą w ogłoszeniu organizatorzy. Wybrane osoby zaprosimy na indywidualne przesłuchanie. Termin zgłoszeń mija 28 września.

Oto krótki regulamin dla chętnych do udziału w projekcie:
1. Wyślij krótki filmik , na którym śpiewasz jakąś piosenkę patriotyczną (może być nagrany komórką) w formacie .mp4 albo .avi w wiadomości na nasz fanpage na FB (kliknij tutaj),
2. Napisz coś o sobie,
3. Do wybranych osób prześlemy zaproszenie na przesłuchanie przed komisją,
4. Materiały przesłane w ramach castingu są przeznaczone TYLKO do wglądu dla Komisji. Organizatorzy zapewniają, że nie zostaną nigdzie opublikowane ani rozpowszechniane.

Zobacz i posłuchaj jednego z utworów zarejestrowanego w 2016 r. podczas koncertu "Rzeczpospolita Śpiewająca".

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL