Nowy numer 33/2019 Archiwum

Europejska młodzież i religia

To tytuł raportu przygotowanego przez zespół profesora Sthepena Bullivanta z St Mary's University Tvickenham London w ramach Europejskiej Diagnozy Społecznej przed synodem o młodzieży. Zapraszamy na prezentację.

Fundacja Obserwatorium Społeczne we współpracy Instytutem Statystki Kościoła Katolickiego oraz Diecezjalnym Duszpasterstwem Młodzieży we Wrocławiu i Miastem Wrocław zaprasza na prezentację raportu na temat europejskiej młodzieży i religii.

Prezentacji będzie towarzyszyła dyskusja z udziałem: Michała Kłosowskiego z redakcji "Wszystko co Najważniejsze", prof. S. Bullivanta, ks. dr. Wojciecha Sadłonia SAC z Instytutu Statystki Kościoła Katolickiego, ks. prof. Grzegorza Sokołowskiego z Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu oraz Piotr Suli z Uniwersytetu Wrocławskiego. Rozmowę będzie moderował Radosław Michalski.

Debata odbędzie się 4 października o 17.00 w Sali Caritas Hotelu Jana Pawła 2 przy ul. Św. Idziego 2.

Patronat nad wydarzeniem objął "Gość Niedzielny".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL