Nowy numer 41/2019 Archiwum

Pomódl się całym sobą

Kolejna edycja warsztatów uwielbienia tańcem odbędzie się w Domu Edyty Stein przy ul. Nowowiejskiej 38 we Wrocławiu od 23 do 25 listopada.

– W tym roku łączymy je z naukami rekolekcyjnymi naszego gościa z Hartowca – cenionego rekolekcjonisty i ewangelizatora, dyrektora Domu Rekolekcyjnego Diecezji Toruńskiej – ks. Sławomira Skonieczki – mówi Hanna Łukaszewicz-Gulanowska. – Na spotkaniach będziemy wielbić Pana radością dzieci Bożych, zgodnie ze słowami psalmu: Przyjdźcie, radośnie zatańczmy naszemu Ojcu (Ps 95). Damy się poprowadzić Duchowi Świętemu, który nam pomoże wielbić naszego niebieskiego Ojca całym sobą – duszą, duchem i ciałem, czyli tak jak On tego pragnie i od nas oczekuje.

Warsztaty rozpoczną się w piątek 23 listopada o 18.30 powitalną kolacją, a zakończą w niedzielę 25 listopada około południa. Są adresowane do wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności tanecznych.

W programie m.in.: Msza św., omówienie symboliki gestów i kroków w modlitwie uwielbienia, katechezy wygłoszone przez ks. Sławomira Skonieczkę, nauka prostych tańców uwielbieniowych, wieczór wspólnej modlitwy uwielbienia Boga tańcem. Koszt warsztatów: 70 zł.

Zapisy: droga mailowa – taniecuwielbienia@gmail.com, facebook – https://www.facebook.com/uwielbienietancem/ tel.607140117 lub 667794073

Wieczory modlitwy tańcem odbywają się w Domu Edyty Stein co miesiąc (informacje na FB oraz na www.edytastein.org.pl). Spotkania są otwarte dla wszystkich, mile widziane są także dzieci.

Pomódl się całym sobą   Materiały organizatorów

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL