Nowy numer 42/2019 Archiwum

Dobra zabawa i dziecięca wiara

Piękna pogoda, moc atrakcji i jeszcze wspaniały koncert zespołu "Małe TGD". W rodzinny festynie na wrocławskich Żernikach wzięły udział dziesiątki a może nawet setki rodzin.

Jesienny festyn rodzinny zorganizowało Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. - Mieliśmy gwarancję pogody. Ksiądz proboszcz (Grzegorz Trawka, przyp. red.) powiedział, że to załatwi - mówi Emilia Dziubak, która koordynowała przebieg festynu.

Punktem kulminacyjnym festynu był koncert zespołu "Małe TGD", ale całe popołudnie na rodziny czekało mnóstwo atrakcji. Były trzy duże i trzy mniejsze dmuchańce, były strefy dziecięca i sportowa z wielkim dmuchanym boiskiem, stanowiskami do strzelania z łuku, gry w siatkówkę, badmintona i kręgle. - Była też ścianka wspinaczkowa dla trochę starszych dzieci - dodaje.

E. Dziubak podkreśla, że festyn ma charakter integracyjny dla mieszkańców osiedla. - Nie tylko w centrum miasta dzieją się ciekawe rzeczy. Przyświecało nam hasło "Moja rodzina na Żernikach".

Ks. Grzegorz Trawka dziękując za przygotowanie wydarzenia przypomniał, że rok 2018 jest jubileuszowy. Przypada w nim 90. rocznica włączenia Żernik do miasta Wrocławia.

Piknik rodzinny odbył się na terenie parafii pw. św. Wawrzyńca, a koncert zespołu w tzw. "Wieczerniku"

Zobacz fragmenty koncertu:

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL