Nowy numer 07/2020 Archiwum

Bądź kreatywny i stwórz mema #zprzymruzeniemoka

Nie mamy wątpliwości, że pielgrzymi mają fantazję. W związku z tym chcemy zaprosić was do zabawy. Zapewne wielu z was będzie robić podczas sobotniej pielgrzymki zdjęcia. Wśród nich znajdą się też takie, które po drobnych przeróbkach zyskają nowe przesłanie...

Zabawa jest bardzo prosta. Zależy nam na tym, by uruchomić potencjał pielgrzymów, którzy na podstawie swoich własnych zdjęć będą potrafili stworzyć coś, co będzie miało zupełnie nowe przesłanie. Wierzymy, że z przesłanych przez was memów powstanie galeria, którą opublikujemy na stronie wroclaw.gosc.pl. Redakcyjnie wybierzemy najlepsze i prześlemy nagrody.

Oto warunki jakie trzeba spełnić, aby wziąć udział w konkursie:

1. Przygotuj mema ze zrobionego przez siebie zdjęcia.

2. Przyślij nam mailem przerobione zdjęcie. W tytule wpisz "Mem pielgrzymkowy", w treści - swoje imię i nazwisko, adres i telefon kontaktowy).

UWAGA! W treści muszą też być wszelkie wymagane zgody i oświadczenia (do skopiowania poniżej). Udział osób niepełnoletnich w konkursie jest możliwy tylko wtedy, gdy w przesłanym do nas mailu znajdzie się skan (zdjęcie) zgody rodzica lub prawnego opiekuna na to, by jego podopieczny wziął w nim udział - wzór poniżej. Przesłanie do nas maila jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu konkursu przez opiekuna prawnego.

3. Jeśli masz konto na Facebooku lub Twitterze, polub nasz profil (TUTAJ lub TUTAJ). Zapraszamy też na nasze konto na Instagrama.

4. Nagrody - niespodzianki od „Gościa Niedzielnego" - otrzymają 3 osoby, których memy spodobają się nam najbardziej. Będą je oceniać redaktorzy wrocławskiego oddziału "Gościa Niedzielnego" - Agata Combik, Karol Białkowski i Maciej Rajfur.

Na maile z memami czekamy do poniedziałku 15 października do 21.00 (galeria zostanie opublikowana wcześniej i będzie uzupełniana o kolejne nadesłane prace).

  • W przypadku osób niepełnoletnich na udział w konkursie zgodę musi wyrazić prawny opiekun. Prosimy, aby zgoda była załączona w postaci zdjęcia z ręczni podpisanym oświadczeniem. Treść zgody:

    Wyrażam zgodę na udział ....imię i nazwisko...., którego jestem prawnym (-ą) opiekunem (-ką), w konkursie "Mem pielgrzymkowy". W przypadku wygrania nagrody, wyrażam również zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska pozostającego pod moją opieką dziecka w artykule informującym czytelników o rozstrzygnięciach konkursowych.
     
  • Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenia:
    1. Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.
    2. Oświadczam, że przesyłam zdjęcie (grafikę), do której posiadam pełnię praw autorskich, a treść zdjęcia nie godzi w niczyje dobra. Zgadzam się na jego publikację w wydawnictwach należących do Instytutu Gość Media oraz w mediach społecznościowych.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

Weź udział również w naszych innych pielgrzymkowych konkursach:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama