Nowy numer 42/2019 Archiwum

Utrudnienia na drogach w związku z pielgrzymką

Prezentujemy trasę pieszej pielgrzymki wrocławskiej do grobu św. Jadwigi. Kierowcy muszą liczyć się z okresowymi utrudnieniami w ruchu. Planowane jest też podzielenie kolumny pielgrzymkowej na dwa nurty.

Publikujemy listę ulic przez, które będzie przechodziła pielgrzymka 17 października. W tym czasie na podanej trasie mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym.

Wyjście z katedry wrocławskiej nastąpi między godz. 6.30, a 7.

Dojście na postoje zaplanowano: w Krzyżanowicach 8.30-9.30, w Malinie 11.00-12.00 - UWAGA! Tutaj pielgrzymka dzieli się na dwa nurty! - w Wysokim Kościele i Brochocinie 13.00-14.00.

Dojście do Trzebnicy nastąpi ok. 15.30. Msza św. zaplanowana jest na 16.30.

Ulice, którymi przejdzie kolumna pielgrzymkowa we Wrocławiu: ul. Katedralna, ul. Świętokrzyska, ul. Żeromskiego, ul. Oleśnicka, ul. Jedności Narodowej, ul. Ołbińska, ul. Trzebnicka, most Trzebnicki, ul. Żmigrodzka, ul. Kamieńskiego

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL