Nowy numer 41/2019 Archiwum

Fit propozycja w "Moście"

W tym roku akademickim studenci chcą poznać bliżej księgę Pieśni nad Pieśniami. Możesz dołączyć do nich i ty. Rozpoczyna się cykl "Pobiegnijmy".

POBIEGNIJMY - cykl spotkań o miłości
SDA MOST

Studenci właśnie rozpoczynają studia, zawierają nowe znajomości, wznawiają lub rozpoczynają działalność w duszpasterstwach akademickich. We wspólnotach są organizowane rozmaite wykłady, aktywności i cykle spotkań. O co chodzi z tym bieganiem w SDA "Most"? I co się będzie działo?

Spotkania będą oparte na fragmentach księgi Pieśni nad Pieśniami, które będą punktem wyjścia dla głoszących konferencje zaproszonych gości. Prelegenci dadzą świadectwo o miłości do Maryi, drugiego człowieka, do pasji. Uczestnicy spotkań usłyszą o poszukiwaniu miłości, małżeństwie oraz pojawiających się kryzysach. Każde spotkanie będzie ubogacać w innym aspekcie i przyniesie naukę, która ma zaowocować w odpowiednim czasie.

Studenci zapraszają: "Przyjdź niezależnie od położenia w jakim się znajdujesz, przyjdź, by więcej nie błąkać i naszych (jeszcze) tajemniczych gości i ich historię. Spotkania odbywać się będą w każdy wtorek po Mszy Świętej o 19.30 w "Stolarni" (Plac Grunwaldzki 3).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL