Nowy numer 41/2019 Archiwum

U Świętej Rodziny we Wrocławiu

Wspólnota Płomień Pański zaprasza na cykl comiesięcznych spotkań z modlitwą o wyzwolenie od poszczególnych grzechów głównych. Pierwsze spotkanie rozpocznie się 19 października o 18.00.

Mszy św. o 18.00 w kościele pw. Świętej Rodziny przy ul. Monte Cassino 68 będzie przewodniczył ks. Janusz Gorczyca, proboszcz parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła w Oławie. Tematem homilii będzie analiza grzechu pychy. Po Eucharystii rozpocznie się modlitwa przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, modlitwa o uzdrowienie, zwłaszcza o wolność od grzechu pychy. Kolejnemu spotkaniu – poświęconemu grzechowi chciwości – będzie przewodniczył 16 listopada o. Teodor Knapczyk, franciszkanin z Krakowa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL