Nowy numer 32/2020 Archiwum

Kocham więc wychowuję

Już jutro, 20 października odbędzie się 9. Konferencja Rodzinna. Może skorzystasz z propozycji?

Spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie na rzecz Edukacji i Rodziny NURT, prowadzące we Wrocławiu szkołę podstawową ZDRÓJ, szkołę podstawową ISKRY oraz dwa przedszkola, odbędzie się w Hotelu Diament przy ul. Muchoborskiej 10 (teren Parku Technologicznego) o 11.00, a wstęp, jak zwykle, jest wolny.

Doroczna konferencja stała się przestrzenią, gdzie wrocławskie rodziny mogą poznać i posłuchać cennych podpowiedzi ekspertów zajmujących się tematyką rodziny i wychowania dzieci. W tym roku gośćmi będą:

Bogna Białecka - psycholog, prezes Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii, redaktor portalu dla młodzieży pytam.edu.pl ukierunkowanego na prewencję zachowań ryzykownych i wspomaganie rozwoju nastolatków. Autorka programów warsztatów dla młodzieży realizowanych przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii, m.in. "Akademia miłości dla nastolatków" oraz gry "Escape room z uzależnień" przeznaczonych dla młodzieży w wieku 13-16 lat. Autorka licznych publikacji i książek psychologicznych o charakterze poradnikowym, m.in.: "Miłość i autorytet" , "Ty i twój nastolatek”. Pani Bogna odpowie na pytanie "Jak mówić, żeby nastolatek słuchał";

Ireneusz Krosny - najbardziej znanego mima w Polsce, który tego dnia przemówi specjalnie dla nas. Pan Ireneusz mową ciała zajmuje się zawodowo od 26 lat. Nie tylko wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności na scenie, ale również dzieli się swoim doświadczeniem w ramach  warsztatów i wykładów. Jego wystąpienia zawsze oprócz merytorycznej wiedzy dają solidną dawkę humoru.  

Monika Chilewicz -  szczęśliwą żonę i mamę piątki dzieci, z wykształcenia filolog angielski oraz dyplomowana księgarka, właścicielka księgarni dla dzieci "Zaczytanie" w Józefowie k. Warszawy. Pani Monika opowie o ogromnej roli czytania w rozwoju i wychowaniu dzieci.   

Plan konferencji:

  • 11.00 - 11.15 - Przywitanie, kilka słów od organizatorów,
  • 11.15 - 12.00 - Monika Chilewicz  "Przygoda w krainie książek, czyli o tym, dlaczego w wychowaniu nie może zabraknąć czytania",
  • 12.00 - 12.45 - Bogna Białecka "Jak mówić, żeby nastolatek słuchał",
  • 12.45 - 13.00 - Przerwa,
  • 13.00 - 14.00 - Ireneusz Krosny "Mowa ciała w relacjach".

Podczas przerwy istnieje możliwość zakupu ciekawych pozycji z zakresu literatury rodzinnej, tematyki wychowania i rozwoju dzieci, w tym także książek naszych prelegentów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama