GN 49/2019 Archiwum

Rozwiązujemy jadwiżańskie konkursy

Już czas najwyższy, aby zwycięzcy dostali obiecane nagrody. Dziękujemy za wszystkie konkursowe zgłoszenia.

Przypomnijmy. Zaprosiliśmy was do udziału w trzech różnych zabawach. W pierwszej chodziło o znalezienie siebie na zdjęciu opublikowanym w naszym serwisie , a później nadesłanie mailem swojego "domowego" wizerunku. Jak wynika z regulaminu, co piąta osoba otrzyma od nas upominki, które prześlemy pocztą w najbliższym czasie.

Drugi konkurs dotyczył stworzenie pielgrzymkowego mema. Dotarło do nas 12 propozycji z których wybraliśmy trzy. Na kolejnych stronach możecie je zobaczyć.

Trzeci konkurs był zdecydowanie najbardziej wymagający i dotyczył stworzenia pielgrzymkowego filmiku/vloga. Dotarła do nas jedna produkcja, którą możecie zobaczyć TUTAJ.

Wszyscy zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani mailowo, a nagrody otrzymają pocztą na wskazany w wiadomości konkursowej adres korespondencyjny. GRATULUJEMY!

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama