Nowy numer 34/2019 Archiwum

W oparciu o autorytety

Wrocławskie rodziny, nauczyciele oraz studenci kierunków pedagogicznych już po raz dziewiąty mogli wysłuchać trzech niezwykle ciekawych wystąpień w ramach konferencji "Kocham, więc wychowuję"

Swoją wiedzą i doświadczeniem w tym roku dzieli się: Monika Chilewicz, która opowiadała o tym jak ważne jest czytanie dzieciom od najmłodszych lat, jak ważne jest to, co czytamy dzieciom i jak wielką rolę odgrywa czytanie; Bogna Białecka, która mówiła rodzicom nastoletnich dzieci, gdzie leży sekret w komunikacji pomiędzy rodzicem a dorastającym dzieckiem, jak mądrze stawiać granice i jak odczytywać komunikaty płynące ze strony nastolatka. Ostatnim z gości był Ireneusz Krosny, który poprowadził wykład pt.: "Mowa ciała w relacjach" o gestach jakie wykonujemy codziennie i jak bardzo mogą nam pomóc, gdy świadomie się ich uczymy i je stosujemy.

Uczestnicy Konferencji mieli okazję osobiście porozmawiać z prelegentami, wymienić się spostrzeżeniami oraz zadawać pytania w przerwie spotkania. Nie zabrakło również miejsca, gdzie można było zakupić ciekawe pozycje książkowe z zakresu literatury o tematyce rodzinnej i wychowawczej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się książki pani Bogny Białeckiej i płyty o mowie ciała Pana Ireneusza Krosnego, na których w tym dniu można było zdobyć autograf autora.

Stowarzyszenie na rzecz Edukacji i Rodziny NURT, organizator konferencji, swoją działalnością wspiera wrocławskie rodziny m.in. poprzez organizację rodzinnych wydarzeń takich jak Orszak Trzech Króli, wyścig rowerowy Ojcowie na Start czy cykl konferencji "Kocham, więc wychowuję". Główna działalność Stowarzyszenia NURT to prowadzenie Szkoły dla dziewcząt ZDRÓJ, Szkoły dla chłopców ISKRY oraz dwóch przedszkoli ZDRÓJ, które wspierają rodziców w procesie wychowania dzieci.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL