Nowy numer 41/2019 Archiwum

O hojności chrześcijanina słów kilka

Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu kolejny raz zapraszają do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa.

Spotkanie odbędzie się w piątek 26 października w kościele pw. śś. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu i rozpocznie adoracją o 18.30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza św.

Po Eucharystii ks. Grzegorz Piątek - sercanin z Krakowa, koordynator duszpasterstwa przedsiębiorców i pracodawców TALENT, były osobisty kapelan kard. Stanisława Nagy'ego - wygłosi konferencję pt. "Hojność chrześcijanina".

Jak zaznaczają organizatorzy spotkania, temat jest niezwykle aktualny w czasach, gdy ludzie wolą raczej brać niż dawać, gdy bardziej liczyć się tzw. zaradność niż dzielenie z drugim człowiekiem. Każdy z uczestników konferencji będzie mógł zastanowić się, czy jest hojny, czy tylko mu się wydaje, że jest; czy w ogóle stać go na hojność oraz czy hojność to obdarowywanie innych tylko wartościami materialnymi.

Wspólnota zachęca do ofiarowania Panu swojego czasu i wspólnego wielbienia w męskim gronie, w osobistej relacji Jezusem Chrystusem. Mężczyźni Świętego Józefa rozumieją, że dzięki wzajemnemu wsparciu i dzieleniu się swoją odpowiedzialnością łatwiej jest funkcjonować w życiu codziennym.

Więcej informacji można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL