Nowy numer 41/2019 Archiwum

Dołącz do Świętych

Chcesz zasmakować radości mieszkańców Nieba? Oto kilka propozycji.

Parafia NMP Królowej Pokoju (Wrocław-Popowice) i parafia pw. św. Jadwigi (Wrocław-Kozanów) - V „Noc Świętych” rozpocznie się 31 października Mszą św. o 18.00 w kościele pw. NMP Królowej Pokoju przy ul. Ojców Oblatów. Po Eucharystii wyruszy procesja z relikwiami wielu Świętych i Błogosławionych do kościoła pw. św. Jadwigi. Przewodnikiem tegorocznej Nocy Świętych będzie św. Stanisław Kostka

Parafia pw. NMP Bolesnej Wrocław-Strachocin - w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych 31 października odbędzie się doroczna Parada i Bal Wszystkich Świętych. Dorośli i dzieci przebrane za świętych lub aniołów o 18.00 zgromadzą się na małym boisku przy ul. Gitarowej, skąd z radosnym śpiewem wszyscy udadzą się do kościoła NMP Bolesnej przy ul. Tatarakowej., gdzie na dzieci czekać będzie poczęstunek i zabawa taneczna. O 19.10 na dzieci czekać będzie poczęstunek i zabawa taneczna.

Parafia pw. Trójcy Świętej Wrocław-Krzyki - Bal Wszystkich Świętych - odbędzie się 31 października w siedzibie przedszkola Lupikowo, na ul. Krzyckiej 42 o 10.00. Zaproszone są dzieci w wieku przedszkolnym z parafii do udziału w "niebiańskiej" zabawie, a wcześniej do wspólnego przygotowania z rodzicami stroju swojego ulubionego świętego.

Parafia pw. św. Antoniego Wrocław-Karłowice - Korowód i Bal Wszystkich Świętych odbędzie się w Domu Parafialnym 31 października po ostatnim nabożeństwie różańcowym (zaczyna się o 18.00). Dzieci proszone są o przyjście na nabożeństwo w przebraniu - za dowolnego polskiego Świętego lub Świętą. Dorośli mogą wziąć udział w czuwaniu modlitewnym, "Uwielbienie Boga w Jego świętych", które potrwa od 19.30 do 22.00 w kościele. Zaprasza wspólnota św. Charbela.

Parafia pw. św. Jana Apostoła Wrocław-Zakrzów - Wieczór ze Świętymi rozpocznie się 30 października o 17.00.

Wołów - 30 października o 17.00 zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem bp. Antoniego Długosza w kościele pw. św. Wawrzyńca, po niej odbędzie się przejście na salę OSiRu, gdzie rozpocznie się Bal Wszystkich Świętych. Konieczne jest przebranie się za konkretnego patrona.

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Oławie - 31 października o 19.00 rozpocznie się Oławski Wieczór Uwielbienia. W programie katecheza o świętości (19.00), adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia, Eucharystia (21.00).

Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Kątach Wrocławskich - 31 października o 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w kościele parafialnym; potem rozpocznie się przemarsz ulicami miasta - warto zabrać ze sobą lampion, mile widziane przebranie za któregoś ze świętych.

Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła w Środzie Śl. - Bal Wszystkich Świętych dla dzieci odbędzie się w Oratorium św. Jana Bosko 31 października, początek o 16.30 (obowiązują zapisy).

Parafia pw. św. NMP Królowej Polski w Brzegu Dolnym - o 17.00 Msza święta w kościele na os. Fabrycznym, 17.30 - przejście do kościoła pw. Wszystkich Świętych w Brzegu Dolnym-Warzyniu, 18.00 - wspólna modlitwa i oddanie czci świętym, a na zakończenie gorąca czekolada.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL