Nowy numer 41/2019 Archiwum

Listopadowa propozycja

Rekolekcje w ciszy dla osób przeżywających stratę odbędą się w domu sióstr boromeuszek w Małuszynie k. Trzebnicy w dniach od 16 do 18 listopada.

„Daj nam wiarę że to ma sens...” – to temat spotkania, które poprowadzi ks. Hubert Kaliszewski. Rekolekcje rozpoczną się o 18.00 w piątek, zakończą ok. 13.30 w niedzielę. Warunkiem uczestnictwa w nich jest zgoda na przestrzeganie milczenia oraz na towarzyszenie kierownika duchowego. Zaproszone są osoby pełnoletnie, zarówno duchowne, jak i świeckie.

Informacje i zgłoszenia: www.domwmaluszynie.blogspot.com, klasztomaluszyn@gmail.com, 695 912 532

Myślisz na przyszłość o przeżyciu weekendu w ciszy? Oto kolejne propozycje spotkań w Małuszynie:

30.11 - 02.12.2018 – „Uwaga na głowę” rekolekcje adwentowe ze św. Janem Chrzcicielem; prowadzący – ks. Dariusz Klejnowski- Różycki;
8-10.03.2019 – „Naucz mnie, Panie, drogi Twoich ustaw...” /Ps 119, 33/ –wielkopostne rekolekcje o rozeznawaniu duchowym w codzienności, prowadzący - O. Dariusz Sowa OFM Conv.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL