Nowy numer 41/2019 Archiwum

Śpiew dla Boga i ojczyzny

Wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki i muzyków kościelnych przypada 22 listopada. Z tej okazji odbędzie się Przegląd Piosenki Religijnej i Patriotycznej organizowany przez katolickie przedszkole Lupikowo. Jeszcze można się zgłaszać.

Wydarzenie będzie miało miejsce po raz drugi. - Z uwagi na tegoroczne obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, chcemy zaakcentować również patriotyczny wymiar śpiewu - mówi Aleksandra Nykiel, jedna z właścicielek "Lupikowa".

Podkreśla, że Cecyliada skierowana jest do wszystkich małych, rozśpiewanych przedszkolaków. - Chcielibyśmy spotkać się tego dnia jak najliczniej, wspólnie razem modlić się, śpiewać i dobrze się bawić się w gronie małych Polaków - dodaje.

Wydarzenie odbędzie się 23 listopada od 10.30 w kościele pw. Trójcy Świętej przy ul. Krzyckiej 42. Każdy uczestnik występu zostanie nagrodzony.

Zgłoszenia i zapytania przyjmowane są mailowo: kontakt@lupikowo.pl do 12 listopada.

- Po występie zapraszamy wszystkich uczestników wraz z opiekunami na słodki poczęstunek do siedziby przedszkola "Lupikowo" - zachęca A. Nykiel.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL