GN 41/2019 Archiwum

O miłości bez lęku

Kolejnym gościem z cyklu "Pobiegnijmy" w SDA "Most" była s. Leticja Rostkowska ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Maryi Nieustającej Pomocy, która na co dzień pracuje z osobami niepełnosprawnymi jako pomoc medyczna.

Spotkanie było poświęcone tematyce miłości między dwojgiem ludzi. Siostra przygotowała zupełnie inną jego formułę niż dotychczasowi goście. Zaprosiła zebranych do udziału w warsztatach, podczas których uczestnicy debatowali nad tym, jaki powinien być idealny mężczyzna i idealna kobieta.

Na podstawie rozmów wyciągnięte zostały wnioski. Najczęściej to, czego szukamy u drugiej osoby, to zrozumienie, bezpieczeństwo i bezwarunkowa miłość. Odpowiedzi nie wyczerpały jednak tematu, bo tak naprawdę każdy sam musi się zmierzyć z pytaniem: czym jest miłość i czy jest wymagająca?

- Nie można bać się miłości, trzeba powoli ją poznawać, bo jest wyjątkowa i tajemnicza. Miłość uczy nas, jak żyć i wybaczać - mówiła s. Leticja. Prowadząca spotkanie zwracała też uwagę na sferę piękna - oczy, które mówią o nas najwięcej i są "nie do podrobienia".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL