Nowy numer 44/2020 Archiwum

Kinowy pokaz filmu "Chleb z nieba"

Zapraszamy na kolejny film z cyklu "Do kina z Gościem". Tym razem jeszcze przed premierą prezentujemy interesującą włoską produkcję.

CHLEB Z NIEBA | Trailer PL
Gloria 24 - Książki, Płyty, Gry i Filmy Religijne

Lilli i Annibale mieszkają w Mediolanie, choć "mieszkają" to niekoniecznie właściwe określenie. Są bezdomni. W Wigilię Bożego Narodzenia znajdują w śmietniku niemowlę - małego i bardzo radosnego chłopca.

Para zabiera go do najbliższego szpitala, ale tam czeka ich nie lada niespodzianka. Ani lekarze, ani pielęgniarki... nie widzą dziecka! 

Okazuje się, że ten wyjątkowy chłopiec jest widoczny tylko dla niektórych. Dlaczego tak się dzieje? Co powoduje tę różnicę między ludźmi? Jak rozwikłać tę niezwykłą zagadkę i zrozumieć, co sprawia, że jedni mogą go zobaczyć, a inni nie? Jedno jest pewne - malec jest posłańcem prawdy, która musi się rozprzestrzeniać. 

Nowina o pojawieniu się dziecka porusza serca rzeszy osób, w tym takich, które są odpowiedzialne za wiele niesprawiedliwości naszych czasów. Zapewne nie będzie nikogo, kto po seansie nie zada sobie pytania: czy mnie byłoby dane zobaczyć to dziecko?  

Przedpremierowy pokaz specjalny, który organizuje redakcja "Gościa Wrocławskiego" wraz z Multikinem Pasaż Grunwaldzki odbędzie się w czwartek 15 listopada o 18.30 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki. Bilety dla wszystkich bez względu na wiek w okazyjnej cenie - 11 złotych.

Link do rezerwacji miejsc TUTAJ. Bilety można już na nabywać w kasach Multikina w galerii Pasaż Grunwaldzki na pl. Grunlwaldzkim we Wrocławiu.

Zapraszamy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama