GN 43/2020 Archiwum

Pokażmy jak świętujemy

Wierzymy, że podzielicie się z nami swoimi zdjęciami i filmami, abyśmy mogli się ubogacić waszą pomysłowością na uczczenie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zrobimy z nich piękną, biało-czerwoną galerię.

Tegoroczny 11 listopada będzie na pewno wyjątkowym dniem, a świętowanie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości będziemy celebrować zapewne przez cały weekend. Chcemy zobaczyć jak świętujecie i pokazać to wszystkim naszym czytelnikom.

Biało-czerwone stroje, historyczne i wojskowe kostiumy, flagi, wiatraczki w barwach narodowych, "wąsy Piłsudskiego", ale również nagrania wideo piosenek, pieśni i wierszy. To wszystko możecie przesyłać do nas na adres wroclaw@gosc.pl. Prosimy, by maila zatytułować "Polska", a w treści napisać swoje imię i nazwisko (autora zdjęcia lub filmu). Do treści maila należy wkleić poniższe oświadczenie:

Oświadczam, że przesyłam zdjęcie (grafikę) /film, do której posiadam pełnię praw autorskich, a treść zdjęcia /filmu nie godzi w niczyje dobra. Zgadzam się na jego publikację w wydawnictwach należących do Instytutu Gość Media oraz w mediach społecznościowych.

Wszystkie nadesłane materiały opublikujemy w naszym serwisie internetowym i, mamy nadzieję, będziemy z radością oglądać.

Nie trzeba być profesjonalnym fotografem. Wystarczy telefon, który często i tak mamy ze sobą.

Oto pierwsze efekty naszej akcji. Film nadesłały siostry józefitki z prowadzonego przez siebie przedszkola.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama