Nowy numer 41/2019 Archiwum

Ojcostwo a praca

Trwają zapisy na warsztaty, które mają pomóc skutecznie łączyć życie zawodowe i wychowywanie.

Spotkanie odbędzie się 1 grudnia od 9.00 do 17.00 w Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej (ul. Katedralna 4, Wrocław) i jest przeznaczone dla ojców w każdym wieku.

Celem organizatorów jest przekazanie wskazówek co zrobić, by być efektywnym w domu i w pracy oraz jak połączyć te dwie rzeczywistości, aby każdy był zadowolony.

Wśród poruszanych tematów będą m.in.: wpływ ojca na dziecko, świat dziecka, poznawanie dziecka oraz "co zrobić, gdy nie wyjdzie?".

Warsztaty są odpłatne. Koszt udziału to 149 zł. W ramach opłaty są: obiad, poczęstunek, materiały. "Jeśli koszty miałyby być jedynym powodem nie wzięcia udziału, prosimy o informację - zobaczymy co da się zrobić" - czytamy w zaproszeniu.

Szczegółowych informacji udziela Andrzej Cwynar - andrzej@dlarodziny.eu, tel. 531 323 282. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny TUTAJ.

Warsztaty odbędą się pod patronatem "Gościa Wrocławskiego"

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL