Nowy numer 41/2019 Archiwum

Drogowskazy biblijne dla mężczyzn

Franciszkanie zapraszają na dzień skupienia dla panów 17 listopada, który poprowadzi ks. prof. Mariusz Rosik, znakomity biblista. Wstęp wolny.

W parafii pw. św. Antoniego na wrocławskich Karłowicach u ojców franciszkanów (ul. Kasprowicza 26) odbędzie się dzień skupienia dla mężczyzn pod hasłem: "Mężczyzna we współczesnym świecie. Drogowskazy biblijne".

Prelegentem, który wygłosi nauki, będzie ks. prof. Rosik, biblista, profesor nauk teologicznych, wykładowca na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu, stypendysta m.in. Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie i École biblique et archéologique française de Jérusalem.

Poruszy on temat tożsamości męskiej w kontekście narracji biblijnych oraz ewoluującego spojrzenia na męskość.

Godzinowy plan spotkania 17 listopada (sobota):

10.30 - Eucharystia 
11.45 - I konferencja 
12.30 - poczęstunek 
13.00 - II konferencja z możliwością zadawania pytań
14.15-15.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu

A kto nie może się doczekać spotkania, może obejrzeć wideo-komentarz do Ewangelii autorstwa ks. prof. Rosika w nagraniu poniżej:
Komentarz do Ewangelii [4.11.2018]
EWTN PL

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL