GN 41/2019 Archiwum

Urodziny Niepodległej

Duszpasterstwo Akademickie "Wawrzyny" zaprasza do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych. Nie zabraknie również tortu...

To wydarzenie wpisuje się oczywiście w obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Jest jednak kontynuacją kilkuletniej już tradycji spotkań.

- Chcemy, by tegoroczna edycja miała rozbudowaną i wyjątkową oprawę. Dlatego proponujemy formę przypominającą uroczystość urodzinową. Będzie to biesiada połączona ze śpiewaniem pieśni i piosenek patriotycznych zarówno nieśmiertelnych szlagierów, jak i utworów mniej znanych - mówi Wiesław "Kuzyn" Wowk ze Stowarzyszenia Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego "Wawrzyny".

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 18 listopada w DA "Wawrzyny (ul. Bujwida 51) od 17.00 do 20.00. Na czas spotkania klimatyczny hol z kominkiem ,  zostanie udekorowany w biało-czerwone barwy. Dla wszystkich przewidziany jest poczęstunek i urodzinowy tort. Organizatorzy proszą o przyniesienie ze sobą ciast.

Zaproszenie jest skierowane do wszystkich zainteresowanych niezależnie od tego, czy związani są w jakiś sposób z DA "Wawrzyny", również do rodzin z dziećmi. Wstęp jest oczywiście wolny.

Urodziny Niepodległej  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL