Nowy numer 42/2019 Archiwum

O adopcji - kolejna odsłona

Zbliża się kolejne spotkanie dla rodzin adopcyjnych i zastępczych, jak również wszystkich zainteresowanych.

Stowarzyszenie Rodzin Adopcyjnych adopcyjni.pl organizują spotkanie pod hasłem: "Odrzucenie - ból ciała i duszy", które odbędzie się 25 listopada (niedziela) od godz. 12 do 15 w Duszpasterstwie Akademickim Most przy pl. Grunwaldzkim 3 w sali „Stolarnia”.

- W programie wykład na temat: "Odrzucenie - ból ciała i duszy". Naszym prelegentem będzie Dominika Gajos-Siembida, psycholog na co dzień pracująca w Archidiecezjalnym Ośrodku Adopcyjnym we Wrocławiu. Po wykładzie będzie czas na pytania i dyskusję uczestników - informuje Anna Karwasińska.

Jak dodaje w dyskusji chcielibyśmy zastanowić się m.in. nad:

  • symptomami stresu pourazowego u dzieci odrzuconych,
  • konsekwencjami traumy dziecięcej w płaszczyźnie: funkcjonowania mózgu (neurobiologicznej), psychologicznej, społecznej,
  • jak sobie radzić z dzieckiem, które doświadczyło odrzucenia?

Dzieciom zapewniona będzie opieka wolontariuszy. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL