Nowy numer 44/2020 Archiwum

#Kierunek_Wolność

Zapraszamy na 34. Ogólnopolskie Forum Młodych pod hasłem: "Kierunek wolność". Gośćmi będą m.in. Anna Golędzinowska i ks. Marek Dziewiecki.

Dwudniowe forum konferencyjno-warsztatowe odbywać się będzie 22 i 23 listopada.

- Zaproszenie na tegoroczne konferencje kierujemy do wszystkich młodych zarówno ciałem, jak i duchem - mówi kleryk Wojciech Bujak.

Osobom, które w ciągu dnia nie będą w stanie uczestniczyć w konferencjach, poleca wieczorne spotkanie w czwartek 22 listopada o godz. 20 ze znaną nawróconą modelką A. Golędzinowską.

- W tym roku pragniemy poruszyć temat szeroko rozumianej wolności. Nie chodzi tylko o zewnętrzną autonomię, ale o wewnętrzne uwolnienie od naszych ludzkich słabości. Myślę, że wielu z nas nurtują pytania: co kradnie moją wolność oraz czy mogę powiedzieć o sobie, że jestem naprawdę wolnym człowiekiem? - zastanawia się kl. Wojciech, przewodniczący Koła Teologicznego we Wrocławiu.

Podczas wykładów prelegenci poszukają prawdziwej definicji wolności oraz sposobów uwolnienia od naszych współczesnych niemocy. Usłyszymy także, kiedy pójść do terapeuty, a kiedy potrzebny nam kontakt ze spowiednikiem. Dowiemy się więcej o religijności neurotycznej i drodze do zdrowej wiary.

Sesje naukowe w czwartek (od godz. 10 do 13) i piątek (od godz. 9 do 13) będą odbywać się w auli PWT przy ul. Katedralnej 1. Oprócz tego przygotowano warsztaty psychologiczne (czwartek od godz. 14 do 16).

Dokładny plan wydarzenia poniżej na plakacie:

#Kierunek_Wolność   Kliknij w obrazek, aby powiększyć Archiwum organizatora

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama